3D  Merksplas 02/04/2017
naar start handboog



Start ] 3D-Inschrijving.php ] Omgevingsplan ] [ Resultaten 2017 ] Foto 's ]

   RESULTATEN 2017

Hartelijk dank aan alle deelnemers  /  Un grand merci pour tous les participants

 

 
 
categorie  LHJ L = Longbow               H = Heren  JEUGD / JEUNES
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
MOCKERS BRECHT             LHJ RHB ROBIN HOOD BOECHOUT       122254      431  202  229     7     2
 
 
 
 
categorie  BHJ B = Barebow               H = Heren  JEUGD / JEUNES
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
TIELENS LUCA               BHJ LAL  LEGOLAS LOMMEL           529014      422  220  202     6     3
VAN DE VYVER MICHAEL       BHJ KJSS RUMST                    115422      383  174  209     2     6
 
 
 
 
categorie  HHJ H = Hunting bow           H = Heren  JEUGD / JEUNES
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
LOYENS WOUT                HHC ACE LIEGE                     406054      537  269  268    12     5
DIEPSTRATEN ZENO           HHJ ROM  DE ROMEINEN GILZE        164567      113   57   56     1     1
 
 
 
 
categorie  CHJ C = Compound              H = Heren  JEUGD / JEUNES
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
VERMEULEN MATHIAS          CHC KJSS RUMST                    115409      695  333  362    29    11
 
 
 
 
categorie  BDS B = Barebow               D = Dames  S = Senior
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
VERSTAPPEN DORIEN          BDS SWZ WECHELDERZANDE            160003      571  269  302    14    10
SARLET PASCALE             BDM CTH  THEUX                    405003      463  218  245     0     0
 
 
 
 
categorie  BHM B = Barebow               H = Heren  M = Master
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
DELMARCHE JEAN-MARC        BHM ACE LIEGE                     406012      622  308  314    18     9
VANDERHEYDEN BERNARD       BHM CMA BRAINE L'ALLEUD           256035      537  265  272     0     0
FLORIN LUC                 BHM AGC  SPRIMONT                 410019      405  205  200     0     0
 
 
 
 
categorie  BHS B = Barebow               H = Heren  S = Senior
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
VAN UYTSEL VADIM           BHS SWZ WECHELDERZANDE            160002      565  248  317    11     8
FLOUR JAN                  BHS FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113254      403  213  190     8     4
SCHRAEPEN BART             BHS LAL  LEGOLAS LOMMEL           529006      396  166  230     6     2
HUYBRECHT PIETER           BHS KME LIER                      159023      358  187  171     4     2
 
 
 
 
categorie  CDM C = Compound              D = Dames  S = Senior
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
HEYLEN GREET               CDS ACE LIEGE                     406030      704  352  352     0     0
LINOTTE FANNY              CDS ADB BRAINE LE CHATEAU         251005      599  279  320    11     9
 
 
 
 
categorie  CHM C = Compound              H = Heren  M = Master
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
SCHLITZ MICHEL             CHM AGC  SPRIMONT                 410010      725  342  383     0     0
GEURTS ERIC                CHM CMA BRAINE L'ALLEUD           256023      611  287  324    11    13
PASSIER THEO               CHM HBV SINT OEDENRODE            109735      365  365    0    15     9
BUYL RONNY                 CHM GSW WICHELEN                  804072        0    0    0     0     0
BONGAERTS DANNY            CHM AFG  AFGAS GENK               528010        0    0    0     0     0
 
 
 
 
categorie  CHS C = Compound              H = Heren  S = Senior
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
VAN DER VELDEN VINCENT     CHS HUY /COMPAGNIE DES ARCHERS    402003      789  392  397    33    29
GEURTS BRIEUC              CHS CMA BRAINE L'ALLEUD           256027      755  379  376    32    20
ROMAIN GERRY               CHS ACE LIEGE                     406033      753  377  376    31    20
KILJANSKI KAMIL            CHS GPE GOUDEN PIJL EVERE         204052      687  333  354    18     4
STRAETMANS WIM             CHS GSW WICHELEN                  804192      645  321  324     9     5
VERMEULEN FILIP            CHS KJSS RUMST                    115416      617  301  316    24     5
AVONDS LUC                 CHS EAB BEKKEVOORT                960004      608  298  310    25    10
MOENS JORIS                CHS GSW WICHELEN                  804193      596  304  292    11     3
DALEMANS JEROEN            CHS ACE LIEGE                     406002      517  264  253     8     4
AARTS RENE                 CHS VRIENDSCHAP WAALRE            115516      389  389    0    18    11
 
 
 
 
categorie  HDS H = Hunting bow           D = Dames  M = Master
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
VAN DEN WOUWER LIEVE       HDM FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113130      424  201  223     6     5
KNAPEN ANN                 HDS RHB ROBIN HOOD BOECHOUT       122260      368  181  187     5    14
PELLENS KATHLEEN           HDS LAL  LEGOLAS LOMMEL           529004      356  153  203     6     1
DEMILLE ANNE               HDS AGC  SPRIMONT                 410046      332  180  152     0     0
VIALLE VERONIQUE           HDS GAU UCCLE                     207075      327  164  163     0     0
FREY KATHERINE             HDS EACC OTTENBURG                257046      309  153  156     0     0
HOLLANDERS SAMANTHA        HDS LAL  LEGOLAS LOMMEL           529018      282  176  106     5     3
BONNY MARIE-ALIX           HDS CMA BRAINE L'ALLEUD           256117      134   76   58     0     0
DUPONT AGNES               HDS EACC OTTENBURG                257083        0    0    0     0     0
 
 
 
 
categorie  HHM H = Hunting bow           H = Heren  M = Master
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
PUTTEMANS PETER            HHM DTZ  ZANDBERGEN               808005      602  300  302    12     4
CARNES RAY                 HHM FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113089      499  248  251     0     0
VAN CLEMEN ALFONS          HHM CAP                           409003      483  221  262     8     9
REDONDO MARIO              HHM FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113125      465  241  224     8     4
STURBAUT JEAN PIERRE       HHM GSW WICHELEN                  804061      442  226  216     9     2
IORI GIANNI                HHM EACC OTTENBURG                257033      437  213  224     0     0
VAN VLIMMEREN PAUL         HHM FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113097      398  210  188     6     3
RAYEN PIERRE               HHM AFG  AFGAS GENK               528001      396  184  212     4     3
DABEE THIERRY              HHM GAU UCCLE                     207014      374  170  204     0     0
MULLENS YVAN               HHM RHB ROBIN HOOD BOECHOUT       122253      360  185  175     6     3
GRINIOUK DIMITRI           HHM FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113173      343  166  177     4     1
VAN DER HEYDEN RUDOLF      HHM SCH  SCHOTEN                  130011      326  168  158     0     0
FARINA MARC                HHM AGC  SPRIMONT                 410011      309  156  153     0     0
MATENA CEES                HHM HS HILVERSUM                  151147      299  146  153     5     0
CROONS FRANCOIS            HHM KJSS RUMST                    115102      294  151  143     0     0
BORGMANS LUC               HHM SCH  SCHOTEN                  130020      233  118  115     0     0
 
 
 
 
categorie  HHS H = Hunting bow           H = Heren  S = Senior
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
SCHUERMANS PATRICK         HHS ACE LIEGE                     406026      561  271  290    11     6
VERBOVEN JURGEN            HHS LAL  LEGOLAS LOMMEL           529005      482  235  247    12     2
TIELENS PETER              HHS LAL  LEGOLAS LOMMEL           529015      457  243  214     9     1
DABEE VINCENT              HHS GAU UCCLE                     207081      448  222  226     0     0
VANHENTENRIJK KRISTIAAN    HHS EACC OTTENBURG                257103      410  198  212     0     0
DENS FRANKY                HHS FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113239      403  187  216     0     0
MOORS STEFAN               HHS LAL  LEGOLAS LOMMEL           529016      398  216  182     6     5
RUMEN TOM                  HHS AFG  AFGAS GENK               528020      287  143  144     4     0
VAN HOECK ARAM             HHS RHB ROBIN HOOD BOECHOUT       122259      275  161  114     2     1
 
 
 
 
categorie  LDM L = Longbow               D = Dames  M = Master
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
BOXHO CLAUDINE             LDM AGC  SPRIMONT                 410018      433  198  235     0     0
VERDONSCHOT LYDIA          LDM LAL  LEGOLAS LOMMEL           529002      346  162  184     5     0
VAN HAM LINDA              LDM RHB ROBIN HOOD BOECHOUT       122255      310  140  170     2     0
COVELIERS MARIE ROSE       LDM KJSS RUMST                    115180      280  147  133     0     0
ROPPE NATHALIE             LDM AGC  SPRIMONT                 410057        0    0    0     0     0
BOSMA MAUREEN              LDM OUDE DOELEN ROOSENDAAL        143904        0    0    0     0     0
 
 
 
 
categorie  LDS L = Longbow               D = Dames  S = Senior
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
GRILLMAIER CINDY           LDS EACC OTTENBURG                257065      209   98  111     0     0
MILANTS NELE               LDS RHB ROBIN HOOD BOECHOUT       122258      182   74  108     2     0
DE POTTER AN               LDS RHB ROBIN HOOD BOECHOUT       122251        0    0    0     0     0
 
 
 
 
categorie  LHJ L = Longbow               H = Heren  JEUGD / JEUNES
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
MOCKERS BRECHT             LHJ RHB ROBIN HOOD BOECHOUT       122254      431  202  229     7     2
BUDENAERS MAARTEN          LHC ACE LIEGE                     406049        0    0    0     0     0
 
 
 
 
categorie  LHM L = Longbow               H = Heren  M = Master
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
TYERS GERALD               LHM ABA BRAINE L'ALLEUD           255045      549  296  253     0     0
VERBOVEN FRANCOIS          LHM LAL  LEGOLAS LOMMEL           529001      493  235  258     8     3
MIDDAGH CHRISTIAN          LHM EACC OTTENBURG                257001      424  185  239     0     0
BUELENS JACKY              LHM KJSS RUMST                    115006      418  183  235     7     3
SMETS RUDI                 LHM SHE  HEERS                    511060      418  197  221     6     2
BESNIER THIERRY            LHM AGC  SPRIMONT                 410002      397  213  184     0     0
VAN BEEUMEN ANTOINE        LHM RHB ROBIN HOOD BOECHOUT       122155      359  167  192     4     1
NAESSENS RICHARD           LHM KJSS RUMST                    115384      303  140  163     0     0
VERBAETEN LEO              LHM DNM MINDERHOUT                105031      233  112  121     0     0
MICHIELS JAN               LHM ORH SOMEREN                   102932      155  155    0     1     0
PARING JEAN                LHM AGC  SPRIMONT                 410058        0    0    0     0     0
BOSMA JAN                  LHM OUDE DOELEN ROOSENDAAL        150398        0    0    0     0     0
 
 
 
 
categorie  LHS L = Longbow               H = Heren  S = Senior
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
PEETERS BJORN              LHS RHB ROBIN HOOD BOECHOUT       122156      355  190  165     5     1
ANTOL MARTIN               LHS AGC  SPRIMONT                 410003      352  207  145     0     0
SOURIS XAVIER              LHS CMA BRAINE L'ALLEUD           256125      350  176  174     0     0
HUMBLET DAVID              LHS SHT TONGEREN                  512070      263  130  133     1     1
 
 
 
 
categorie  PHM P = Poulie (blanke comp.) H = Heren  M = Master
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
DALEMANS BART              PHM ACE LIEGE                     406056      596  295  301    13     4
DIJLST STEVEN              PHS ACE LIEGE                     406007      535  258  277     0     0
GERARD ROGER               PHM AGC  SPRIMONT                 410032      499  235  264     0     0
VAN DER VEN LOE            PHM ROZENJAGERS STEIN                         498  245  253    13     2
 
 
 
 
categorie  RHM R = Recurve               H = Heren  M = Master
 
naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                     tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
BEUKEN WILLEM              RHM HS HILVERSUM                  118518      595  295  300    21     6
HOOGSTRATEN FRANS          RHM HS HILVERSUM                  107704      553  255  298    13     3
HUIJSSEN SANDER            RHS HS HILVERSUM                  165252      520  245  275    11     7
WILLEMEN CEES              RHM ROM  DE ROMEINEN GILZE        16871       488  223  265     6     6