3D  Merksplas 07/04/2019
naar start handboog



Start ] 3D-Inschrijving.php ] Omgevingsplan ] [ Resultaten 2018 ] Foto 's ]

Hartelijk dank aan alle deelnemers  /  Un grand merci pour tous les participants


RESULTATEN 3D KSM MERKSPLAS 08/04/2018

 
 categorie  BDJ B = Barebow               D = Dames  JEUGD / JEUNES     
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 VAN HOVE LISE              BDJ FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113237      294  150  144     2     3
 
 
 
 
 categorie  BDS B = Barebow               D = Dames           
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 VERSTAPPEN DORIEN          BDS SWZ WECHELDERZANDE            160003      566  292  274     5     6
 SARLET PASCAL              BDM CTH  THEUX                    60D01646    494  252  242    10     5
 
 
 
 
 categorie  BHJ B = Barebow               H = Heren  JEUGD / JEUNES     
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 DE CARTIER FRANCOIS-LOUIS  BHB LAM - LES ARCHERS MEICHOIS    03H02433    435  212  223     8     1
 TIELENS LUKA               BHB LAL  LEGOLAS LOMMEL           529014      370  190  180     2     0
 
 
 
 
 categorie  BHM B = Barebow               H = Heren  M = Master         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 DELMARCHE JEAN-MARC        BHM ACE LIEGE                     59H01783    589  290  299    11     5
 NIEUWDORP KEES             BHM TRK  KLOETINGE NL             NL161543    566  287  279     8     6
 VANDERHEYDEN BERNARD       BHM CMA BRAINE L'ALLEUD           63H00720    472  240  232     0     0
 FLORIN LUC                 BHM AGC  SPRIMONT                             460  217  243     8     1
 VAN PUYMBROECK JAN         BHM RHN BOECHOUT                  122256      460  254  206     0     0
 VERMEYLEN JOHN             BHM DEW WESTMALLE                 137007      440  234  206     0     0
 BERNAERT ALAIN             BHM FOA ANDERLECHT                66H00016    388  183  205     8     3
 
 
 
 
 categorie  BHS B = Barebow               H = Heren  S = Senior         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 VAN UYTSEL VADIM           BHS SWZ WECHELDERZANDE            160002      660  323  337    13     2
 DIJLST STEVEN              BHS AFG  AFGAS GENK               528042      497  238  259     0     0
 BEDEZ DIMITRI              BHS ABA BRAINE L'ALLEUD           87H02876    463  212  251     7     4
 
 
 
 
 categorie  CHJ C = Compound              H = Heren  JEUGD / JEUNES     
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 VERMEULEN MATHIAS          CHJ KJSS RUMST                    115409      741  370  371    28    19
 
 
 
 
 categorie  CHM C = Compound              H = Heren  M = Master         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 GEURTS ERIC                CHM CMA BRAINE L'ALLEUD           61H00673    689  337  352    24    11
 SCHLITZ MICHEL             CHM AGC  SPRIMONT                 64H01878    678  333  345    27    11
 GOBET DANY                 CHM LAM - LES ARCHERS MEICHOIS    66H02437    670  343  327    27     7
 DALEMANS BART              PHM ACE LIEGE                     65H01778    588  285  303     0     0
 BUYL RONNY                 CHM GSW WICHELEN                  804072      565  277  288    13     7
 BROUX IVO                  CHM AFG  AFGAS GENK               528039      439  233  206     0     0
 CROONS SWA                 PHM KJSS RUMST                    115102      326  130  196     1     0
 GLOUDEMANS THEO            CHM BOSJAGERS BEST NL             NL134957    194  194    0     0     0
 
 
 
 
 categorie  CHS C = Compound              H = Heren  S = Senior         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 GEURTS BRIEUC              CHS CMA BRAINE L'ALLEUD           95H00672    800  404  396    35    32
 VANDERVELDEN VINCENT       CHS HUY /COMPAGNIE DES ARCHERS    69H00009    770  375  395    32    26
 KILJANSKI KAMIL            CHS GPE GOUDEN PIJL EVERE         204052      703  350  353    28    17
 HEYLEN GREET               CDS ACE LIEGE                     77D01788    670  347  323    21    16
 VERMEULEN FILIP            CHS KJSS RUMST                    115416      651  314  337    22    16
 LINOTTE FANNY              CDS ADB BRAINE LE CHATEAU         94D00434    633  317  316    11    14
 DE CARTIER LUDOVIC         CHS LAM - LES ARCHERS MEICHOIS    72H02432    628  319  309    13     8
 STRAETMANS WIM             CHS GSW WICHELEN                  804086      620  303  317    19    13
 MOENS JORIS                CHS GSW WICHELEN                  804087      620  315  305    17     8
 VERMEULEN TIMO             CHS RHN BOECHOUT                  122268      518  258  260     6     0
 DALEMANS JEROEN            CHS ACE LIEGE                     94H01777    448  172  276     0     0
 HAKSTEGE ERIC              CHS BOSJAGERS BEST NL             NL161002    303  303    0     0     0
 
 
 
 
 categorie  D-J B = Barebow               H = Heren  D = OntDekking  Debu
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 PARDAEN CONLAI             BHD WSS  WESTERLO                 156061      207  102  105     4     1
 PARDAEN ELWIN              BHD WSS  WESTERLO                 156063      119  119    0     3     0
 
 
 
 
 categorie  IDJ I = Instinctiv (ex hunt)  D = Dames  JEUGD / JEUNES     
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 VERSWIJVELEN TIA           IDJ SCH  SCHOTEN                              368  176  192     5     2
 CUYT ANNELEEN              IDJ RHN BOECHOUT                  122267      116   30   86     1     0
 
 
 
 
 categorie  IDS I = Instinctiv (ex hunt)  D = Dames  M = Master         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 VAN DEN WOUWER LIEVE       IDM FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113130      441  260  181     8     2
 JAMINET MARIE-NOELLE       IDS AGC  SPRIMONT                 67D01878    418  212  206     8     3
 TOUSSAINT MIREILLE         IDS HUY /COMPAGNIE DES ARCHERS    70D01497    404  173  231     4     0
 KNAPEN ANN                 IDS RHN BOECHOUT                  122260      370  172  198     0     1
 BONNY MARIE-ALIX           IDS CMA BRAINE L'ALLEUD           72D00645    200  106   94     1     0
 SELFSLAGH GAELLE           IDS FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113256      195   84  111     2     2
 VAN DE VELDE VICKY         IDS RHN BOECHOUT                  122130      123   60   63     1     0
 LAUWERS CINDY              IDS SAX  HEIST OP DEN BERG        163004      107   49   58     0     1
 
 
 
 
 categorie  IHJ I = Instinctiv (ex hunt)  H = Heren  JEUGD / JEUNES     
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 VERRIER MAEL               IHC ADR BASTOGNE                  01H02111    517  287  230     8     5
 VERRIER GWENAEL            IHB ADR BASTOGNE                  04H02110    442  208  234     7     5
 VOSTERS RUNE               IHD LAL  LEGOLAS LOMMEL           529023      206  112   94     0     1
 
 
 
 
 categorie  IHM I = Instinctiv (ex hunt)  H = Heren  M = Master         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 PUTTEMANS PETER            IHM DTZ  ZANDBERGEN               808005      546  247  299    13     5
 CARNES RAY                 IHM FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113089      506  235  271     6     2
 REDONDO MARIO              IHM FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113102      450  225  225     0     0
 STURBAUT JEAN PIERRE       IHM GSW WICHELEN                  804061      448  212  236     8     5
 IORI GIANNI                IHM EACC OTTENBURG                64H00759    423  204  219     0     0
 GRINIOUK DIMITRI           IHM FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113173      421  207  214     0     0
 VAN CLEMEN FONS            IHM CAP  COMBLAIN-AU-PONT         44H01850    416  204  212     0     0
 NAESSENS RICHARD           IHM KJSS RUMST                    115384      415  204  211     0     0
 MONTOISY BERTRAND          IHM CMA BRAINE L'ALLEUD           68H00694    390  222  168     0     0
 RAYEN PIERRE               IHM AFG  AFGAS GENK               528001      339  167  172     2     0
 MULLENS YVAN               IHM RHN BOECHOUT                  122253      325  172  153     4     2
 DIELS FREDDY               IHM MVV MOED VOLHARDING VLIMME                309  150  159     0     0
 VAN DER HEYDEN RUDOLF      IHM SCH  SCHOTEN                  130011      263  137  126     3     1
 BORGMANS LUC               IHM SCH  SCHOTEN                  130020      198  118   80     1     2
 
 
 
 
 categorie  IHS I = Instinctiv (ex hunt)  H = Heren  S = Senior         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 SCHUERMANS PATRICK         IHS ACE LIEGE                     64H01799    589  305  284     0     0
 VERBOVEN JURGEN            IHS LAL  LEGOLAS LOMMEL           529004      518  254  264     9     6
 VOSTERS KOEN               IHS LAL  LEGOLAS LOMMEL           529019      478  240  238     9     3
 TIELENS PETER              IHS LAL  LEGOLAS LOMMEL           529015      455  210  245     1     3
 DENS FRANKY                IHS FCM FIDELITE CONST MORTSEL    113239      385  184  201     0     0
 DE LAET SVEN               IHS SAX  HEIST OP DEN BERG        163001      339  148  191     6     3
 VAN HOECK ARAM             IHS RHN BOECHOUT                              329  190  139     0     0
 RUMEN TOM                  IHS AFG  AFGAS GENK               528020      276  165  111     3     1
 NAHUYSEN LUKE              IHS AFG  AFGAS GENK               528044      274  140  134     0     0
 VERBOVEN GUNTER            IHS LAL  LEGOLAS LOMMEL           529017      261  119  142     0     3
 LECLERC MICHEL             IHS CAS SPA                       71H01609    212  103  109     1     1
 JETZER SEBASTIEN           IHS CAS SPA                       96H01607    175   96   79     2     1
 
 
 
 
 categorie  LDM L = Longbow               D = Dames  M = Master         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 VERDONSCHOT LYDIA          LDM LAL  LEGOLAS LOMMEL           529002      351  186  165     4     2
 VAN HAM LINDA              LDM RHN BOECHOUT                  122255      290  149  141     3     3
 COVELIERS MARIE-ROSE       LDM KJSS RUMST                    115180      264  142  122     0     0
 
 
 
 
 categorie  LDS L = Longbow               D = Dames  S = Senior         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 MORTIER PATRICIA           LDS FOA ANDERLECHT                76F00061    475  225  250     6     6
 BOXHO CLAUDINE             LDS AGC  SPRIMONT                 63D01863    412  217  195     7     2
 MILANTS NELE               LDS RHN BOECHOUT                  122258      236  137   99     3     1
 VUILLEQUEZ JULIE           LDS ABA BRAINE L'ALLEUD           87D02888    149  105   44     2     0
 
 
 
 
 categorie  LHJ L = Longbow               H = Heren  JEUGD / JEUNES     
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 MOCKERS BRECHT             LHJ RHN BOECHOUT                  122254      178  103   75     0     0
 
 
 
 
 categorie  LHM L = Longbow               H = Heren  M = Master         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 VERRIER SERGE              LHM ADR BASTOGNE                  64H02088    570  278  292    19     3
 TYERS GERALD               LHM ABA BRAINE L'ALLEUD           62H00573    534  285  249    11     8
 VERBOVEN FRANCOIS          LHM LAL  LEGOLAS LOMMEL           529001      499  256  243     9     5
 BUELENS JACKY              LHM KJSS RUMST                    115006      477  212  265     8     5
 BUNGENEERS DANIEL          LHM HUY /COMPAGNIE DES ARCHERS    64H01498    474  255  219    10     6
 VAN BEEUMEN ANTOINE        LHM RHN BOECHOUT                  122155      449  231  218    12     1
 SMETS RUDI                 LHM SHE  HEERS                    511060      426  225  201     7     4
 BESNIER THIERRY            LHM AGC  SPRIMONT                             318  229   89     7     3
 DE BOECK FRANCIS           LHM RHN BOECHOUT                  122263      312  168  144     0     0
 VERSWIJVELEN DRE           LHM SCH  SCHOTEN                              207  106  101     0     0
 
 
 
 
 categorie  LHS L = Longbow               H = Heren  S = Senior         
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 MIDDAGH CHRISTIAN          LHS EACC OTTENBURG                65H00732    436  218  218     0     0
 BROHIC EDDY                LHS CAS SPA                       72H01578    410  193  217     7     0
 ANDRE JEAN-FRANCOIS        LHS ECA E-COOL ARCHERY            84H01296    363  190  173     0     0
 SOURIS XAVIER              LHS CMA BRAINE L'ALLEUD           69H00708    347  184  163     4     4
 HUMBLET DAVID              LHS VRIJ - LIGA ZONDER CLUB       155032      342  148  194     2     1
 PEETERS BJORN              LHS RHN BOECHOUT                  122156      341  163  178     1     3
 LINGIER ALFONS             LHS DE EENDRACHT VLISSINGEN       NL172245    267  119  148     5     0
 MOELANS WIM                LHS ZZZ BUITEN WEDSTRIJD                      198   99   99     1     0
 
 
 
 
 categorie  REC R = Recurve                      
 
 naam                          klub                       lidnr       punt punt punt   10    11
                                                                      tot.  VM   NM   tot.  tot.
 
 KAZIC JEAN-PIERRE          RHM DVS ZELZATE                   814006      591  280  311     0     0
 MAHY MICHELE               RDM CTH  THEUX                    68D01712    392  210  182     7     2
 HOUSEN SARAH               RDS AFG  AFGAS GENK               528021      264  117  147     1     0
 PROESMANS WESLEY           RHS AFG  AFGAS GENK               528037      150   70   80     0     0